Komentāri
ASV Venecuēlas viceprezidentu vaino narkotiku kontrabandā un sadarbībā ar ietekmīgiem narkotiku karteļiem

ASV par narkotiku kontrabandu nosaka sankcijas pret Venecuēlas viceprezidentu Tereku el Aisami, tādējādi pasludinot viņu par nozīmīgu narkotiku kontrabandistu.

ASV ziņo, ka sankciju noteikšana pamatojas uz ilgu gadu izmeklēšanu. El Aisami par Venecuēlas viceprezidentu kļuva 4. janvārī. Nav zināms, vai ASV vēlēsies panākt viņa aizturēšanu un izdošanu. Pagaidām netiek atklāts, kādas tieši sankcijas tiks noteiktas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ASV Finanšu ministrija el Aisami, kurš tiek uzskatīts par Venecuēlas prezidenta Nikolasa Maduro iespējamo pēcteci, apsūdz par plaša mēroga narkotiku sūtījumu no Venecuēlas uz Meksiku un ASV aizsardzību un pārraudzīšanu. Politiķis vairākkārt esot saņēmis naudu no Venecuēlas narkobarona un sadarbojies ietekmīgo narkokarteli “Zetas”.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl