Komentāri

Līdz ASV prezidenta vēlēšanām atlikusi viena nedēļa un viena diena… Un intriga par iznākumu nevis samazinās, bet, gluži otrādi, kļūst arvien lielāka. Līdz šim tas bija Republikāņu kandidāts Donalds Tramps, kura kampaņu satricināja skandāli. Taču tagad liela uzmanība atkal pievērsta gandrīz vienīgajam kauna traipam Klintones biogrāfijā – tā dēvētajam e-pastu skandālam. Abu kandidātu reitingi atkal gandrīz izlīdzinājušies un vēlēšanu iznākums – atkal kļuvis neprognozējams.

Federālās izmeklēšanas birojs ieguvis kratīšanas orderi, lai pārbaudītu Klintones e-pastus. Izmeklēšana atsākta par faktu, ka Klintone valsts sekretāra amatā lietojusi privātu e-pasta serveri, tādējādi, radot risku svarīgas un pat slepenas informācijas noplūdei. Demokrāti asi kritizē FIB direktoru Džeimsu Komiju, norādot, ka birojs varētu būt pārkāpis likumu, kas liedz tam ietekmēt vēlēšanas. Notikumus savā labā steidz izmantot Klintones pretinieks Donalds Tramps.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti


Donalds Tramps, ASV prezidenta amata kandidāts:

Hilarija un neviens cits ir pati vainojama savās ievārītajās problēmās. Viņas noziedzīgā rīcība bija tīša, tā bija ar nodomu un mērķtiecīga. Hilarija izveidoja nelegālu serveri ar acīmredzamu nolūku – slēpt savas noziedzīgās darbības no publikas acīm.

Hilarija Klintone, ASV prezidenta amata kandidāte:

Tas ir ļoti dīvaini, ka kaut kas šāds tiek izlikts publikas apskatei ar tik niecīgu paskaidrojumu tieši pirms vēlēšanām. Patiesībā tas pat nav dīvaini, tas ir bezprecedenta gadījums, jo vēlētājiem ir tiesības zināt visu informāciju un faktus, ko FIB izmeklē. Tramps no šī visa jau ir sacerējis melus un izplata maldinošu informāciju.

Tikmēr pēdējie sabiedriskās domas aptaujas dati liecina, ka Klintones pārsvars pār Trampu sarucis līdz minimumam. Abus šķir vien viens procentpunkts. Pēc laikraksta The Washington Post un televīzijas kanālu aptaujām atbalsts Klintonei ir 46%, bet Trampam – 45%.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl