Komentāri
ASV un sabiedrotajiem Sīrijā izdodas iznīcināt lielu daļu Daesh naudas krājumu
AFP/LETA

ASV un sabiedroto īstenotos gaisa uzlidojumos Sīrijā izdevies iznīcināt vairāku simtu miljonu lielus teroristiskā grupējuma Islāma valsts naudas uzkrājumus, ziņo raidsabiedrība BBC.

Par teroristu apkarošanu atbildīgās ASV militārpersonas informējušas, ka kopumā gaisa uzlidojumos iznīcināti līdz pat 800 miljoniem dolāru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Militārpersonas norādījušas, – šādu finansiālu zaudējumu radīšana ir būtiski iedragājusi grupējuma stabilitāti.

Kopumā veikti aptuveni 20 uzlidojumi grupējuma skaidrās naudas glabātuvēm. Kā militāristiem izdevies noskaidrot konkrētas naudas glabāšanas vietas un kopējo iznīcinātās naudas apmēru, ASV pārstāvji nav atklājuši.

Tiek lēsts, ka grupējuma Islāma valsts kopējais budžets ir ap diviem miljardiem ASV dolāru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl