Komentāri
ASV un Kubas attiecības: Tramps atjaunojis vairākus Obamas atceltos ierobežojumus
Ilustratīvs foto

ASV pārskata attiecības ar Kubu. Prezidents Donalds Tramps atjaunojis vairākus bijušās Baraka Obama administrācijas iepriekš atceltos ierobežojumus attiecībās ar Kubu.

Tomēr par spīti šķietami “skaļajiem vārdiem” Trampa uzrunā, dzīvē veiktās izmaiņas nav lielas. Būs stingrāka ceļošanas kontrole uz Kubu un ierobežota tirdzniecība. Netiks sarautas arī diplomātiskās saites – darbu turpinās ASV vēstniecība Havanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trampa soli atbalsta viņa vēlētāji, jo attiecību pārskatīšana ar Kubu bija viens no viņa kampaņas solījumiem. Pret Trampa lēmumu iestājas vairums Kubā dzīvojošo, jo salas ekonomiku balsta tūrisms. Kubas valdība nosodījusi Trampa vēlmi iejaukties Karību valsts politikā, norādot, ka šāda stratēģija būs lemta neveiksmei.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl