Komentāri
ASV un Kubas attiecības: Tramps atjaunojis vairākus Obamas atceltos ierobežojumus
Ilustratīvs foto

ASV pārskata attiecības ar Kubu. Prezidents Donalds Tramps atjaunojis vairākus bijušās Baraka Obama administrācijas iepriekš atceltos ierobežojumus attiecībās ar Kubu.

Tomēr par spīti šķietami “skaļajiem vārdiem” Trampa uzrunā, dzīvē veiktās izmaiņas nav lielas. Būs stingrāka ceļošanas kontrole uz Kubu un ierobežota tirdzniecība. Netiks sarautas arī diplomātiskās saites – darbu turpinās ASV vēstniecība Havanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trampa soli atbalsta viņa vēlētāji, jo attiecību pārskatīšana ar Kubu bija viens no viņa kampaņas solījumiem. Pret Trampa lēmumu iestājas vairums Kubā dzīvojošo, jo salas ekonomiku balsta tūrisms. Kubas valdība nosodījusi Trampa vēlmi iejaukties Karību valsts politikā, norādot, ka šāda stratēģija būs lemta neveiksmei.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl