Komentāri
ASV un ES politiķi atbalsta bargākas sankcijas pret Krieviju
FOTO: LETA

Ja Ukrainā eskalēsies vardarbība vai joprojām netiks ievērota vienošanās par pamieru, ir jāpastiprina sankcijas pret Krieviju. Par to Rīgā vienojušies ASV un Eiropas Savienības politiķi.

.Ar kopīga paziņojuma parakstīšanu noslēgusies divu dienu sanāksme, kurā piedalījās pārstāvji no Saeimas, Eiropas Parlamenta un ASV Kongresa. Eiroparlamentārieši un ASV kongresmeņi tiekas regulāri – divas reizes gadā. Šoreiz par tikšanās vietu bija izraudzīta Rīga, jo Latvija ir Eiropas Savienības prezidējošā valsts.

Saeimas namā tika apspriesta Eiropas un Amerikas ciešāka sadarbība ekonomikā un drošības stiprināšanā.

Kā uzsvēra kongresmeņu delegācijas vadītājs, Eiropas un ASV stratēģiskās attiecības patlaban ir svarīgākas, kā jebkad iepriekš.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl