ASV transpersona, kas no sievietes pārtapis vīrietī, dzemdējis dēlu

40 komentāri

ASV kāda transseksuāla vīrieša un viņa vīra ģimenē nesen piedzimis bērns. Šis gadījums ir unikāls ar to, ka bērnu iznēsājis vīrietis, kurš piedzimis kā sieviete, bet ar hormonu terapijas un operāciju palīdzību jau pirms desmit gadiem mainījis dzimumu.

Tristans Rīss un Bils Čaplovs ir homoseksuāli vīrieši, kuri dzīvo Portlendas pilsētā Oregonā ASV. Viņi ir kopā septiņus gadus un sešus no tiem viņi audzina divus bērnus – Čaplova māsasdēlu un māsasmeitu, kurus pāris ir adoptējis. Nupat, jūlijā viņi tika arī pie sava pirmā kopīgā bioloģiskā bērna. Puisēnam tika dots vārds Leo.

BILS ČAPLOVS
Bērna tēvs

Tas brīdis, kad viņš piedzima, bija īsta svētlaime. Priecīgākais mana mūža brīdis. Redzēt Leo dzīves pirmos mirkļus bija vienkārši brīnišķīgi.

Vēl unikālāku šo brīdi padara fakts, ka Leo pasaulē nelaida surogātmāte, bet gan Čaplova vīrs Rīss. Rīss dzimis kā sieviete, bet pirms aptuveni desmit gadiem sācis hormonu terapiju, lai mainītu dzimumu. Viņš gan saglabājis sievietes dzimumorgānus, un pirms gada jau vienreiz bijis stāvoklī. Toreiz grūtniecība beigusies ar spontānu abortu, bet šoreiz noritējusi bez sarežģījumiem, un Rīsam piedzimis veselīgs mazulis.

TRISTANS RĪSS
Bērnu dzemdējušais tēvs

Mūsu gadījums ir unikāls. Es saprotu, ka cilvēki nav pieraduši pie tā, ka divu vīriešu ģimenē dzimst bērni. Mēs saprotam, ka tas ir neparasti.

Laulātais pāris atzīst, ka viņu lēmums laist pasaulē bērnu daudziem nav šķitis pieņemams, tādēļ viņi sociālajos tīklos saņēmuši daudz lamu un nosodījuma.

TOP komentāri

 • Akmentiņš
  +23 +20 -3

  Akmentiņš

  Un ko mums darīt? Diet aiz laimes, ka slimie audzina bērnus un vairojas?
 • Irina Orlovska
  +14 +13 -1

  Irina Orlovska

  Žēl ka nav vemšanas emocija! Jo nelabi paliek no visie šitiem pajoliņiem!
 • Una

  Una

  Atvainojiet,ja saglabājis sieviešu dzimumorgānis,tad kā var tādu par vīrieti nosaukt un kas tad tas otrs īsti par geju? Kaut kāds stulbums! Kāpēc tad jādzer hormonus,ja tur apakšā viss paliek tāpat? Lai bārda izaugtu? :D Ja vīru uzbudina vīrieši,tad nogriez pupus un pirms kopošanās pielīmē bārdu,ja tāds pidrila apmierina! Man piemēram liekas,ka otra dēļ rīt hormonus nav vajadzīgs! Lai iet īstus pediņus sev meklē... Būtu labāk to naudu,ko hormonos notriekuši labdarībai atdevuši-stulbie amerikāņi! Smadzenes degradējuši un aiz savas bezdarbības jau vairs nezin ko darīt! Par bērnu- galvenais,ka tiks mīlēts un dzīvē necietīs no apsmiešanas vecāku idiotisma dēļ!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl