ASV: Trampa un Merkeles attiecības ir lieliskas

Komentāri
ASV: Trampa un Merkeles attiecības ir lieliskas
Foto: Scanpix

Baltā nama administrācija noliedz jebkādus izskanējušos pieņēmumus par nesaskaņām Vācijas un ASV starpā, piebilstot, ka Donalda Trampa un Vācijas kancleres Angelas Merkeles attiecības ir lieliskas.

Baltā nama preses sekretārs Šons Spaisers atklāja, ka nesenā braucienā uz Eiropu Tramps vēlreiz apliecinājis vajadzību padziļināt un uzlabot ASV un Vācijas attiecības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es prezidenta un Merkeles attiecības raksturotu kā neticami labas. Vācijas kanclere atbalstījusi Trampa uzskatu par to, ka laiks, kad Eiropa varēja paļauties tikai uz citiem, ir beidzies, Eiropai ir jāņem liktenis savās rokās. Tas nozīmē, ka jāveicina attiecības ar ASV, Lielbritāniju, kura tūlīt pametīs bloku, Krieviju un citām valstīm. Tas ir tieši tas, uz ko Tramps iepriekš aicināja,” norāda Baltā nama preses sekretārs.

Baltais nams arī uzstāja, ka Merkeles uzskats par stratēģiski neatkarīgāku Eiropu nav nesavienojams ar Trampa prasību palielināt Eiropas aizsardzības izdevumus. Pati Merkele pēc nedēļas nogalē Sicīlijā notikušā G7 samita paziņojusi, ka, lai gan kopš Trampa kļūšanas par prezidentu starp ASV un Eiropu bieži vien rodas domstarpības dažādos jautājumos, Eiropai būtu jācenšas atrast kompromisu, lai šīs attiecības uzlabotu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl