ASV tornado dzīvību zaudē četri cilvēki

Komentāri
ASV tornado dzīvību zaudē četri cilvēki
(Foto: LETA)

Negaidīts virpuļviesulis aiz sevis atstājis iespaidīgus postījumus ASV Misisipi štatā. Vismaz četri cilvēki gājuši bojā un vēl vairāki desmiti guvuši traumas. 

Šie Ziemassvētki Misisipi iedzīvotājiem ASV nāks ar lielu rosību un skumjām. Vietējiem ir jāsteidz atjaunot savi īpašumi un elektrolīnijas, ko aizvadītajā naktī sagrāva vairāki virpuļviesuļi, ko sev atnesa līdzi spēcīgie vēji un lietusgāzes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vislielākie postījumi nodarīti Misisipi štata Džounsas un Marionas apgabalos, kur tornado sagrāvis daudzas mājas un izpostījis elektrības padeves līnijas, atstājot tumsā septiņus tūkstošus mājsaimniecību. Štata gubernators Fils Braiants sacījis, ka viesulis bija tik spēcīgs, ka daudzviet mājām norāvis jumtus, ar visām saknēm izrāvis kokus, daudzviet cilvēki tikuši iesprostoti mājās un automašīnas apgāztas uz sāniem. Lai atvieglotu palīdzības sniegšanu štata gubernators ir izsludinājis ārkārtas stāvokli.

Lai gan tornado izveidojās tikai vienā ASV štatā – Misisipī, bargi laika apstākļi šajās dienās ir piemeklējuši arī apkārtējos štatus. Lielākajā daļā Alabamas un Džordžijas ir izsludināti vētras brīdinājumi.

Lai gan vētras šajā periodā ASV nav nekas neparasts, pirmssvētku laikā sliktie laika apstākļi draud apgrūtināt daudzo ceļotāju plānus. ASV ceļu satiksmes departaments prognozē, ka šajos ziemassvētkos ceļā pie radiem un tuvajiem dosies 98,6 miljoni amerikāņu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl