Komentāri
ASV tiek tiesāti kredītkaršu apzadzēji no Latvijas un Lietuvas
FOTO: LETA

ASV tiesā izvirzītas apsūdzības četriem krāpniekiem no Latvijas un Lietuvas, kuri mantkārīgos nolūkos izkrāpuši identitātes karšu un kredītkaršu datus, vēsta laikraksts Courier Times. 23 gadus vecā Diāna Kurlovica, 21 gadu vecais Artjoms Volincevs, 30 gadus vecais Sauļus Savicks un 31 gadu vecais Dovids Beļskis aizturēti maijā kādā viesnīcā Bensalemas pilsētā.

Pie viņiem atrasti identitātes karšu un kredītkaršu klonēšanas rīki, datori un cits aprīkojums krāpšanas veikšanai. Visi aizturētie ASV uzturējušies nelegāli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklētāji noskaidrojuši, ka no kredītkartēm nozagtā nauda pārskaitīta uz banku kontiem Latvijā un Krievijā vai arī izņemta skaidrā naudā.

Sākotnēji visiem aizturētajiem izvirzītas apsūdzības par dalību starptautiskā noziedznieku grupējumā, identitātes un kredītkaršu datu, kā arī naudas zagšanā.

Trešdien tiesā lielākā daļa apsūdzību atcelta, jo saskaņā ar vienošanos ar prokuratūru apsūdzētie piekrita atzīt savu vainu vienā kriminālapsūdzības punktā – par dalību noziedzīgā grupā, tādā veidā paātrinot tiesas procesu.

Katram apsūdzētajam kā drošības līdzeklis noteikta atbrīvošana pret 200 000 ASV dolāru drošības naudu, ko viņi pagaidām nav iemaksājuši.

Lasi vēl