ASV štats masalu uzliesmojuma dēļ grasās bērnu vakcināciju padarīt obligātu, izraisot skeptiķu protestus

ASV ziemeļrietumus šoziem piemeklējis sen neredzēts masalu uzliesmojums – ar šo slimību, no kuras iespējams izsargāties vakcinējoties, saslimuši jau vairāk nekā 50 cilvēki. Tādēļ Vašingtonas štats plāno vecākiem bērnu vakcinēšanu noteikt par obligātu pienākumu. Tas izraisījis protestus.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Gunta Brikmane

  Gunta Brikmane

  Mēs - kara bērni - saņēmuši visas potes un vēl fb sērfojam. Toreiz skolā stāvējām rindā pie māsiņas kabineta, un visus dūra ar vienu adatu. Esam sīksti un rūdīti.?
 • Marite Mellupe

  Marite Mellupe

  Ja jau tás potes palīdz,tad kápéc vél nav izgudrotas potes pret daudzám neárstéjamám slimībám un tad jau gan būtu vienkárši.
  Visi sapotétos un neslimotu.
  Bet tá nenotiek!
  Nu nezinu gan......
  • Egons Ligeris

   Egons Ligeris

   Marite Mellupe tādēļ ka tas nearstejamas slimības nav bakteriālas un nav uz vīrusu pamata. Vēzis piemēram tiek bojātas cilvēka šūnas. Un to ar poti nevar novērst. A pote tas ir tavā organismā tiek ievadīta tā pati slimība bet novardzinata un organisms iemācās ar to cīnīties. 200 gadi atpakaļ tuberkuloze bija neārstējama mēris bija nearstejams tagad tās ir bīstamas slimības bet ar vakcīnu var novērst.
  • Marite Mellupe
  • Marite Mellupe

   Marite Mellupe

   Egons Ligeris ok
   Bet vispár ja tá paskatás,ko tik neizdomá un ká attīstás padaule un ko tik zinâtnieki un pétnieki neizgudro bet brīnumlįdzekli pret tám neárstéjamám slimībám nevar izdomát.
  • Kristine Liepina

   Kristine Liepina

   Egons Ligeris Nesen lasīju, ka esot izgudrita vakcīna pret celiakiju. Kā izskaidrosiet šo?
  • Egons Ligeris

   Egons Ligeris

   Marite Mellupe izdomās agri vai vēlu. Ebola ar bija neārstējama vēl gadus 10 atpakaļ. A tagad ir I zāles I vakcīna.
  • Egons Ligeris

   Egons Ligeris

   Kristine Liepina ko tik zinātnieki neizdomā un pie tam celiakija ir ģenētiskā slimība. Un katru dienu tiek atklāti jauni gēni. Un gan izdomāja ka tos ietekmēt.
  • Marite Mellupe

   Marite Mellupe

   Egons Ligeris interesanti,ka tie vīrusi uzpeld un tad pékšńi pazūd ar galiem!
   Ja jau bija tik lipīgi un daudzi mira,ká tik âtri pazuda?
   Ok
   Atklája vakcīnu,sapotéja.
   Péc laika atkal káds cits vīruss un atkal viss no gala!
   Tos vīrusus rada mákslīgi lai káds nopelnītu!!!!!!!!
 • Juris Jakans
 • Kristine Liepina

  Kristine Liepina

  Nu ta nesūtīs skolā, sūtīs privātskolā, vai nomainīs štatu, vai valsti. Beigu galā, piespiest kaut kādā veidā sevi ietekmēt, iejaucoties fiziski, nevar nevienu! Vēl jo vairāk, ņemot vērā ASV statistiku, par izmaksātajām kompensācijām tiem, kas cietuši no vakcīnām! ANO cilvèktiecību konvencija paredz brīvās izvēles iespēju brīvam cilvēkam. Tad jau sanāk, ka ASV nav cilvēki, bet vergi, ar ko saimnieks brīvi var rīkities kā iepatīkas - potēt, atņemt brīvību, varbūt pat nogalināt ...!? Vai kādam, kaut uz mirkli nav ienākusi prātā doma, a ja nu vakcīnas tiešām ir veids, kā mazināt pārapdzīvotību pasaulē? Bils Geits par to vairākkārt ir izteicies publiski! Un ja nu tā ir taisnība un viņi mūs vienkārši klusi un legāli nogalina!? Manuprāt, neviena normāla māte nevakcinēs savu bērnu, pat, ja no konkrētās vakcīnas komplikācijām, būs zināms, ka cietis kaut viens bērns!
  • Jānis Husvārnis

   Jānis Husvārnis

   vari paklausīties kādi mēsle strādā medicīnā tad nebus j'brīnās kāpēc tur tāda černuha par politikiem ar stasta obligāti jaiziet gamaseku abrjads
   if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }
  • Ausma Vītola

   Ausma Vītola

   Kristine Liepina jums pilnībā piekrītu, manām mazdēlam ir 10 gadi un nav saņēmis nevienu vakcīnu.Rotšilds jau sen raksta, ka pasaule ir pārapdzīvota, ka drīz pietrūks pārtika un ūdens, tādēļ lūk, kas valda pār pasauli ir izdomājuši, kā samazināt iedzīvotāju skaitu ( visādas potes bērniem un meitenēm pret dzemdes vēzi?, tas ir lai nav bērnu.).
 • Indra Pudāne

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!