ASV šogad īpaši iecienīta kāda baisa un liela Halovīna dekorācija

Pievienot komentāru
ASV šogad īpaši iecienīta kāda baisa un liela Halovīna dekorācija
ZUMAPRESS/SCANPIX

Amerikas Savienotajās Valstīs oktobra beigās notiks daudzu tās iedzīvotāju ļoti gaidītie Halovīna svētki, kuros šogad ļoti populāra kļuvusi kāda diezgan baisa un arī liela dekorācija – teju četrus metrus augsts milzu skelets ar LED lampām acu vietā, vēsta TV3 ziņu raidījumā “900 sekundes”.

Medijos jau dažādi minējumi par to, kā pandēmija un ierobežojumi būs ietekmējuši Halovīnu, jo attiecīgās dienas centrā tomēr ir pulcēšanās un tikšanās ar svešiniekiem, lai diedelētu saldumus.

Katrai ģimenei par to būs savi noteikumi, tomēr daudzi nesmādē vismaz izdekorēt māju gan ar tradicionālo grebto ķirbi dažādās grimasēs, gan ar kādu šogad ļoti populāru un milzīgu atribūtu.

Internetā izpārdots jau vasaras beigās un no veikaliem pazudis septembrī – šogad teju četrus metrus augsts, milzīgs skelets ar LED lampām acu vietā. Tā ir Halovīnu prece numur viens Amerikas Savienotajās Valstīs. To atzīst arī milzu skeleta īpašniece Krisija Montesano no Pensilvānijas štata.

“Viņš ir vienkārši milzīgs! Manuprāt, ja tu esi cilvēks, kuram patīk galvaskausi un skeleti – tad jo lielāks, jo labāk. Jāiet uz pilnu banku,” uzskata viņa.

Sākotnēji to pārdeva saimniecības preču veikals par 300 dolāriem. Tagad, kad manāms deficīts – sludinājumu portālos prece tiek izķerta pat par pusotru tūkstoti.

Dažiem gan dekorācija šķiet pārāk baisa! “Mana mazmeita nenāk šeit, jo viņai bail no skeleta. Viņa iet apkārt mājai, cauri sētas durvīm. Es domāju, ka viņš ir glīts. Man patīk uz viņu skatīties, es domāju, ka tā ir foršākā Halovīnu dekorācija, kāda man ir,” teica milzu skeleta īpašniece, norādot, ka viņas skelets kolekcionē dvēseles un nav jauks.

Krisija arī plāno ietaupīt uz rūķu un ziemeļbrieža Rūdolfa dekorācijām.

“Es nopietni apsveru viņu pārvērst par Ziemassvētku dekorāciju. Ja pie mums būs sniegs un ledus, tad, protams, skelets būs jānoņem. Bet, ja varēšu, tad viņam, visticamāk, būs Santaklausa cepure,” viņa stāsta.

Foto: ZUMAPRESS/SCANPIX

Krisija gan Covid-19 laikos necer uz ierastajiem bērnu pulciņiem, kuri gatavi izjokot skopuļus. Tomēr viņa cer, ka milzu skelets iepriecinās garāmgājējus.