Komentāri
ASV slaktiņa rīkotāji bijuši saistīti ar teroristiem, paziņo policija
FOTO: SCANPIX

Policija paziņojusi, ka Kalifornijā, ASV, notikušās apšaudes veicēji bijuši saistīti ar teroristiem. ASV Federālais izmeklēšanas birojs atklājis, ka divi no uzbrucējiem, kas sadursmēs ar policiju tika nogalināti, kontaktējušies ar cilvēkiem, kas tiek meklēti saistībā ar terorisma uzbrukumu veikšanu vai plānošanu.

Turklāt vakar nošauto smagi bruņoto apšaudes veicēju dzīvesvietā atrastas sprāgstvielas, ieroči un lieli munīcijas krājumi. Likumsargi secinājuši, ka uzbrucēji bija plānojuši veikt vēl vienu uzbrukumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neņemot vērā izmeklēšanā atklāto, FIB vēl joprojām vairās paziņot uzbrukuma nolūku un norādījuši, ka ir pāragri spriest, vai tas bija terorakts.

Jau ziņojām, ka vakar apšaudē Sanbernardīno, Kalifornijā, tika nogalināti 14 un ievainots 21 cilvēks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl