ASV skolā izcēlusies kārtējā apšaude; tiek ziņots par bojāgājušajiem

Pievienot komentāru
ASV skolā izcēlusies kārtējā apšaude; tiek ziņots par bojāgājušajiem
AP/LETA

Piektdien, 18. maijā, izcēlusies apšaude vienā no vidusskolām Hjūstonas apkārtnē ASV Teksasas pavalstī, un ASV mediji ziņo, ka tajā nogalināti vismaz astoņi cilvēki.

Iepriekš Santafē Vidusskolas amatpersonas un vietējā skolas valde ziņoja tikai par vairākiem ievainotajiem, apgalvojot, ka uzbrucējs esot jau aizturēts.

Televīzijas kanāla CBS vietējās filiāles KHOU žurnālists, atsaucoties uz avotiem, vēsta, ka apšaudē nogalināti vismaz astoņi skolēni. Tādu pašu nogalināto skaitu min arī NBC Hjūstonas filiāle KPRC. Tikmēr televīzijas kanāls CNN ziņo par “daudziem upuriem”.

ASV prezidents Donalds Tramps tviterī paziņojis, ka sākotnējās ziņas no Teksasas “neizskatās labi”, piebilstot – “Lai dievs visus svētī!”

Tikmēr vietējais šerifs tviterī ziņo, ka viens uzbrucējs atrodoties policijas izolatorā, bet otra persona ir aizturēta nopratināšanai. Šerifs arī pavēstījis, ka mediķi sniedz palīdzību kādam ievainotam policistam.

Līdz ar ievainoto policistu slimnīcā nogādāti vismaz seši cilvēki, un ārsti vēsta, ka viens no cietušajiem ir kritiskā stāvoklī.

Vietējā skolu apgabala policijas priekšnieks Volters Brauns paziņojis, ka skolā un tās apkārtnē atrasti spridzekļi, aicinot ļaudis ievērot piesardzību.

Mediji vēsta, ka abi aizdomās turētie, domājams, ir Santafē Vidusskolas audzēkņi.

Kāda Santafē Vidusskolas skolniece Hjūstonas televīzijas kanālam KTRK pastāstījusi, ka vienā no klasēm ienācis bruņots vīrietis un atklājis uguni.