ASV Senātā kritizē Trampu par savu palīgu izvēli

Komentāri
ASV Senātā kritizē Trampu par savu palīgu izvēli

ASV Senāta Demokrātu partijas pārstāvji nosodījuši jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu par viņa izvēli Baltā nama stratēģa amatā iecelt pretrunīgi vērtēto Stīvenu Banonu.

Trampa pirmie svarīgie lēmumi kā jaunievēlētajam ASV prezidentam bija savu tuvāko padoto izvēlēšana. Līdz ar Baltā nama kancelejas vadītāja Reinsa Prībusa iecelšanu amatā, viņš par savu labo roku izraudzījies arī galēji labējo Banonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ja Tramps grib nopietni panākt vienotību, tad viņam ir jāatceļ sava izvēle par Stīvenu Banonu. Tas jādara tagad! Kamēr rasisma čempions būs Baltajā namā, mēs nevaram ņemt nopietni Trampa centienus stiprināt nāciju,” norāda ASV senators Harijs Rīds.

Banons piedalījās Trampa priekšvēlēšanu kampaņas veidošanā. Viņš arī vada interneta vietni Breitbart News, kas asi kritizēta par naida kurināšanu un ekstrēmi labējiem uzskatiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl