ASV sankcijas pret Krieviju varētu skart arī Eiropas uzņēmumus

Komentāri

Amerikas Savienoto Valstu (ASV) Senāts ceturtdien, 15. jūnijā, pieņēma likumprojektu, ar kuru pret Krieviju noteiktas papildu sankcijas par iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanu procesā.

Pirms tas stājies spēkā, likumprojektu gan vēl var apturēt prezidenta Donalda Trampa veto. Par šīm jaunajām sankcijām asu kritiku izteikušas Eiropas Savienības valstis Vācija un Austrija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tās atbalsta sankciju turpināšanu pret Krieviju saistībā ar krīzi Ukrainā, taču jaunās amerikāņu sankcijas par Krievijas jaukšanos ASV vēlēšanās esot izstrādātas tā, ka pārlieku kaitēs Eiropas valstu ekonomiskajām interesēm.

Šis amerikāņu melnais saraksts varētu skart Eiropas uzņēmumus, kas sadarbojas ar Krieviju enerģētikas projektos, piemēram, gāzes vada “Nord Stream 2” īstenošanā. Vācijas un Austrijas līderi izplatījuši kopīgu paziņojumu, ka sodīt eiropiešus par dalību Krievijas dabasgāzes projektos neesot adekvāti.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl