ASV sankcijas pret Krieviju varētu skart arī Eiropas uzņēmumus

Komentāri

Amerikas Savienoto Valstu (ASV) Senāts ceturtdien, 15. jūnijā, pieņēma likumprojektu, ar kuru pret Krieviju noteiktas papildu sankcijas par iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanu procesā.

Pirms tas stājies spēkā, likumprojektu gan vēl var apturēt prezidenta Donalda Trampa veto. Par šīm jaunajām sankcijām asu kritiku izteikušas Eiropas Savienības valstis Vācija un Austrija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tās atbalsta sankciju turpināšanu pret Krieviju saistībā ar krīzi Ukrainā, taču jaunās amerikāņu sankcijas par Krievijas jaukšanos ASV vēlēšanās esot izstrādātas tā, ka pārlieku kaitēs Eiropas valstu ekonomiskajām interesēm.

Šis amerikāņu melnais saraksts varētu skart Eiropas uzņēmumus, kas sadarbojas ar Krieviju enerģētikas projektos, piemēram, gāzes vada “Nord Stream 2” īstenošanā. Vācijas un Austrijas līderi izplatījuši kopīgu paziņojumu, ka sodīt eiropiešus par dalību Krievijas dabasgāzes projektos neesot adekvāti.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl