ASV priekšvēlēšanu finišs! Piesola miljonu dolāru par Trampa seksa video

Komentāri

Jau rīt ASV prezidenta amata kandidāti aizvadīs trešās un pēdējās televīzijas debates. Līdz vēlēšanām atlikušas vairs tikai divas nedēļas, un tas arī pamanāms kampaņu retorikā. Kamēr republikānis Donalds Tramps iepinas arvien dziļākos seksa skandālos, viņš savai sāncensei Hilarijai Klintonei pārmet darbības, kas ļaunākas par Votergeitu, lielāko politisko skandālu Amerikas Savienoto Valstu vēsturē.

Turpat divus gadus ilgušais priekšvēlēšanu posms Amerikas Savienotajās Valstīs strauji tuvojas izskaņai, un konkurentu cīņa pāraug fāzē, ko varētu raksturot kā ”visu vai neko”. Kā viens, tā otrs cer iegūt ietekmīgāko amatu valstī, kā vienā, tā otrā ieguldīti miljoni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Biznesa portāls bloomberg.com saskaitījis, cik liels ir katra kandidāta kampaņas budžets. Atklājies, ka demokrātu virzītā Hilarija Klintone savu republikāņu sāncensi Donaldu Trampu pārspēj dubultīgi. Viņai izdevies savākt tuvu pie miljarda dolāru.

Naudas daudzums atspoguļo donoru liktās cerības uz kandidātu. Un Trampa izredzes sarūk, viņam liekot taisnoties par sievietes nicinošajiem izteikumiem. Jaunu ažiotāžu izsaucis pornožurnāla Hustler izdevējs Lerijs Flints, kurš nostājies daiļā dzimuma pusē un piesolījis miljonu dolāru ikvienam, kurš atmaskošot Trampu un spēšot sagādāt ierakstu, kurā prezidenta kandidāts izturas seksuāli pazemojoši.

Republikānis vēl izmisīgi akcentus mēģina pārlikt uz sāncenses e-pastu skandālu, salīdzinot to ar lielāko politisko skandālu ASV vēsturē.

Tramps arī apšaubījis visas vēlēšanu sistēmas godīgumu un pret sevi vērstās apsūdzības sauc par nomelnošanas kampaņu. Tomēr izredzes uzvarēt Trampam joprojām pastāv.

Lielā mērā iznākums atkarīgs no tā, cik aktīvi būs vēlētāji, uz ko paļaujas demokrātu nometne. Par labu Klintonei aģitē arī viņas kādreizējais sāncensis.

Savu patriotismu amerikāņi varēs demonstrēt pēc divām nedēļām. Līdz tam rīt vēl priekšā pēdējās kandidātu televīzijas debates. Šoreiz – Lasvegasā.

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl