Komentāri
ASV prezidents Obama piedalīsies televīzijas izdzīvošanas šovā Aļaskā
Foto: AFP/LETA

ASV prezidents Baraks Obama piekritis piedalīties televīzijas izdzīvošanas šovā, kura filmēšana ir sākusies jau šodien Aļaskā un kopumā ilgs trīs dienas.

Tas ir slavenā britu piedzīvojumu meklētāja Bēra Grilla televīzijas raidījums Running Wild, kurā slavenības ar Grillu dodas pārgājienos pa cilvēka neskartiem mežiem un kalniem, kā arī mācās dažādus izdzīvošanas paņēmienus.

Iepriekšējās sērijās piedalījušies arī tādi aktieri kā Bens Stillers, Čenings Tatums un Keita Vinsleta.

B. Obama ir pirmais ASV prezidents, kurš šajā šovā piedalās. Viņš piekritis piedalīties, lai runātu par klimata izmaiņu sekām.

Baraks Obama darbā un atpūtā – foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl