Komentāri
ASV prezidenta vēlēšanas: uzdod jautājumus LNT 900 sekunžu moderatoram Mārtiņam Daugulim!
LNT

Mēdz teikt, ka amerikāņiem šogad nāksies izvēlēties prezidentu starp diviem ļaunumiem – vecās gvardes politiķi ar, iespējams, neskaidru ”naudas saimnieku” un neprognozējamu šovmeni ar dramatisku darba ētiku un attieksmi pret līdzcilvēkiem.

Bet skaidrs ir viens – skandāli vēl sekos. Un tiem sekos arī LNT rīta raidījums 900 sekundes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LNT 900 sekunžu moderators, Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieks Mārtiņš Daugulis aicina skatītājus – ja ir jautājumi, kas īpaši interesē par ASV vēlēšanām, tos droši uzdot LNT 900 sekundēm ar mikroblogošanas vietnes Twitter starpniecību, @MartinsDaugulis, sūtot tiešo ziņu vai LNT un LNT 900 sekunžu Twitter kontiem (@LNT_lv un @900sekundes) rakstot ar #LNTASVprezidentaVēlēšanas mirkļbirku.

Gan ziņu izlaidumos, gan īpaši sociālajos tīklos LNT 900 sekundes vēstīs par to, kas skar pasauli un Latviju kopumā, kā arī tieši to, kas interesē skatītājus.

Naida kustības nesējs, seksists VS augstprāte un pats nelabais! Uzzini, cik ”mīļi” viens otru ”dēvē” Tramps un Klintone!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl