ASV prezidenta vēlēšanas: šonakt – noslēdzošās debates

Komentāri
ASV prezidenta vēlēšanas: šonakt – noslēdzošās debates
Reuters/Scanpix

ASV Nevadas štata pilsētā Lasvegasā notiek pēdējie sagatavošanās darbi pirms trešajām un noslēdzošajām ASV prezidenta amata kandidātu debatēm.

Tās notiks laikā, kad atbalsts republikāņu kandidāta Donalda Trampa kandidatūrai turpina sarukt attiecībā pret sāncensi – demokrātu partijas kandidāti Hilariju Klintoni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Debatēm tuvojoties, Tramps arvien skaļāk turpina apgalvot, ka 8. novembrī gaidāmais balsojums tiek sagrozīts pret viņu.

Ekscentriskais miljardieris jau mēnešiem ilgi runā par iespējamām nelikumībām, kas var aizēnot vēlēšanu rezultātus, tāpēc rosinājis savus atbalstītājus nesēdēt mājās, bet iet un balsot. Šobrīd viņš no Klintones valsts mēroga sabiedriskās domas aptaujās atpaliek par septiņiem punktiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl