ASV prezidenta kandidāti ir līdzvērtīgās pozīcijās, liecina aptaujas

Komentāri

Pēc milzīgi garas un nepieredzēti niknas vēlēšanu kampaņas beidzot klāt ir tā diena, kad amerikāņi izvēlas savu nākamo prezidentu! Balsošana ASV rit pilnā sparā, un rezultāti kļūs zināmi jau šonakt. Līdz šim saskaitītās balsis pagaidām neko daudz priekšā nesaka, un intriga saglabāsies vēl vismaz dažas stundas!

Ierasti pirms balsošanas beigām vēlētāju aptauju rezultāti netiek publiskoti, lai neietekmētu vēl nenobalsojušo vēlētāju izvēli, taču šoreiz šī tradīcija lauzta. Nobalsojušo vēlētāju aptaujas liecina, ka Klintonei pagaidām ir neliels pārsvars, tomēr pagaidām netiek izslēgta arī Trampa uzvara.

Abi galvenie priekšvēlēšanu cīniņa varoņi – demokrāte Hilarija Klintone un republikāņu virzītais Donalds Tramps – dienu pirms liktenīgās vēlēšanu dienas emocionālās uzrunās centās par sevi pārliecināt vēl neizlēmušos prātus.

Hilarija Klintone:

Es ceru, ka pēc daudziem gadiem jūs saviem bērniem un mazbērniem varēsiet teikt, ka balsojāt par spēcīgāku, godīgāku un labāku Ameriku. Ameriku, kas būvē tiltus, nevis sienas.

Donalds Tramps:
Pēc dažām stundām būsim liktenīgas izvēles priekšā. Mēs radīsim reālas pārmaiņas. Reālas, nevis Obamas solītās pārmaiņas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl