ASV politiskajā virtuvē pieaug spriedze

Komentāri
ASV politiskajā virtuvē pieaug spriedze

Demokrātu partija ASV cenšas novilcināt balsojumu par Donalda Trampa izraudzīto ģenerālprokurora amata kandidātu, un spriedze ASV “politiskajā virtuvē” tādējādi pieaug.

Demokrātu spārns jau iepriekš nopēlis Trampa izvēli, valsts galvenā tiesību sarga amatā ieceļot Džefu Sešonu, kurš iepriekš izcēlies ar neglaimojošiem izteikumiem par imigrantiem un minoritātēm. Tādēļ Senāta demokrātu pārstāvji pagājušajā naktī boikotējuši balsojumu par viņu. Tas gan tiks atkārtots trešdienas vakarā, kur republikāņu vairākums, visticamāk, apstiprinās amatā Sešonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģenerālprokurora vieta pēdējās dienās ir īpaši apspriesta, pēc tam, kad Tramps no amata atstādināja Salliju Jeitsu, kura iebilda viņa izsludinātajam imigrācijas aizliegumam.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl