Komentāri
ASV policista bērēs likumsargi demonstratīvi pagriež muguru mēram
Foto: EPA/LETA

Atvadu ceremonijā no sava bojā gājušā kolēģa vairāki simti Ņujorkas policistu demonstratīvi uzgriezuši muguras pilsētas mēram Bilam de Blasio.

Decembra nogalē tika nošauti divi policisti, kuri tobrīd sēdēja savā patruļas automašīnā Bruklinā. Svētdien, 4. janvārī, zemes klēpī guldīja vienu no viņiem. Simtiem policistu uzgriezuši muguras, kad uz lielajiem ekrāniem pie bēru nama pārraidīja pilsētas mēra uzrunu. Policisti uzskata, ka de Blasio nebija pietiekami asi reaģējis uz masveida demonstrācijām pret policistiem par melnādaino jauniešu nogalināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānorāda, ka policistu slepkava ir 28 gadus vecais Ismails Brinslijs, un šāvieni notika demonstrāciju laikā.

Pēdējā laikā ASV policisti ir nonākuši plašās sabiedrības kritikas krustugunīs. Kritiku izraisījuši divi gadījumi, kad policisti nogalinājuši melnādainus vīriešus – pirmais bija pusaudzis Fērgusonā, bet otrs – kāds daudzbērnu tēvs Ņujorkā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl