Komentāri

Pasaulē ietekmīgākā pāra dzīvesvieta, kas, lai arī šķietami sadzīviska detaļa, kļuvusi par apspriestu ziņu. Jo vairāk tāpēc, ka runa ir par daudziem miljoniem dolāru ASV nodokļu maksātāju naudas.

Amerikas Savienoto Valstu pirmā lēdija vakar vakarā ar helikopteru nolaidusies uz Baltā nama mauriņa un oficiāli paziņojusi, ka ievāksies prezidenta apartamentos. Līdz šim Melānija Trampa ar 11 gadus veco dēlu Baronu mitinājās Ņujorkā, Trampa tornī, vēloties, lai dēls pabeidz mācību gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tika lēsts, ka prezidenta ģimenes uzturēšanās Ņujorkas dzīvoklī ik dienu izmaksā ap pusmiljonu dolāru. Tāpēc Melānijas un Barona lēmums tomēr pārcelties uz Balto namu krietni samazinās drošības dienestu tēriņus.

Foto: Trampu ģimene, ierodoties Baltajā namā

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl