Komentāri

Pasaulē ietekmīgākā pāra dzīvesvieta, kas, lai arī šķietami sadzīviska detaļa, kļuvusi par apspriestu ziņu. Jo vairāk tāpēc, ka runa ir par daudziem miljoniem dolāru ASV nodokļu maksātāju naudas.

Amerikas Savienoto Valstu pirmā lēdija vakar vakarā ar helikopteru nolaidusies uz Baltā nama mauriņa un oficiāli paziņojusi, ka ievāksies prezidenta apartamentos. Līdz šim Melānija Trampa ar 11 gadus veco dēlu Baronu mitinājās Ņujorkā, Trampa tornī, vēloties, lai dēls pabeidz mācību gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tika lēsts, ka prezidenta ģimenes uzturēšanās Ņujorkas dzīvoklī ik dienu izmaksā ap pusmiljonu dolāru. Tāpēc Melānijas un Barona lēmums tomēr pārcelties uz Balto namu krietni samazinās drošības dienestu tēriņus.

Foto: Trampu ģimene, ierodoties Baltajā namā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl