Komentāri

ASV prezidents Donalds Tramps un Krievijas prezidents Vladimirs Putins viesojas Vjetnamā. Tomēr ilgi gaidītā pirmā oficiālā abu valstsvīru tikšanās nenotiks.

Prezidenti apmeklēja Danangā notiekošo Āzijas un Okeānijas valstu samitu, kur piedalījās svinīgās vakariņās. Tomēr saspringtās dienaskārtības dēļ divpusējām sarunām laiks neatradīšoties – tā paziņojusi Baltā nama preses sekretāre. Tikmēr Krievijas puse sola, ka abi prezidenti noteikti tiksies, kaut vai uz neformālām sarunām dažas dienas vēlāk Filipīnās, kur viņi apmeklēs citu reģionālo sanāksmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs esam saņēmuši pretrunīgus signālus, bet mēs turpinām pacietīgi strādāt, lai sasniegtu abpusēju izpratni. Citiem vārdiem, abi prezidenti ir šeit, un viņu ceļi krustosies šā vai tā,” saka Krievijas prezidenta preses sekretārs Drimtrijs Peskovs.

Tramps ar Putinu jau neformāli tikās jūlijā G20 valstu sammitā Vācijā, tomēr ASV un Krievijas attiecības pēc tam neuzlabojās.

“Wall Street Journal” vēsta, ka ASV tuvākajās dienās Krievijai piedāvās izvietot Donbasā 20 000 starptautisko miera uzturētāju. Iepriekš Vladimirs Putins izteicies par šādu ideju atzinīgi, tādēļ ASV piedāvājums uztverams, kā pārbaudījums, vai Krievijas retorika par Austrumukrainas konflikta izbeigšanu vērtējama nopietni.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl