Komentāri
ASV pauž bažas, ka Irāna un Krievija metušās uz vienu roku
AP/SCANPIX

ASV paudušas bažas, ka cīņā ar Sīrijas nemierniekiem nolēmušas apvienoties abas prezidenta Bašara al Asada sabiedrotās valstis – Irāna un Krievija.

Vakar, 14. oktobrī, Sīrijā ieradušies tūkstošiem Irānas karavīru, lai piedalītos sauszemes operācijā pret nemierniekiem. Jaunā koalīcija raisījusi bažas ASV, kas Asadu neatbalsta un pret teroristiem cīnās neatkarīgi no Sīrijas, Krievijas un Irānas spēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Amerika un viņu sabiedrotie šo notikumu pavērsienu uztver kā joku. Tieši tāpēc mūsu jaunā Irānas – Sīrijas apvienība pastiprinās sadarbību, jo gribam pierādīt, ka nejokojam,” tā paudis Irānas nacionālās drošības un ārlietu komitejas vadītājs.

Tiek ziņots, ka šī operācija paplašinātu ofensīvu pret nemierniekiem Hamas provincē netālu no robežas ar Turciju. Izskanējušas bažas, ka tas varētu saniknot Turciju, kas aktīvi cīnās pret Asada spēkiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl