ASV pārtrauc ANO Iedzīvotāju fonda finansēšanu

Komentāri
ASV pārtrauc ANO Iedzīvotāju fonda finansēšanu
FOTO: LETA

ASV Valsts departaments paziņojis, ka pārtrauc finansēt ANO Iedzīvotāju fondu. Šī ANO aģentūra īsteno ģimenes plānošanas un reproduktīvās veselības programmas vairāk nekā 150 pasaules valstīs, arī Latvijā.

ANO Iedzīvotāju fonda mērķis ir risināt iedzīvotāju attīstības problēmas, īpašu uzmanību pievēršot cilvēku reproduktīvās veselības uzlabošanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ANO amatpersonas paziņojušas, ka finansējuma apturēšana varētu izraisīt globālu nestabilitāti, tomēr neizslēdz iespēju finansējumu rast citur. Pērn ANO iedzīvotāju fonds no ASV saņēma 75 miljonus ASV dolāru.

Atgādinām, ka iepriekš ASV prezidents Donalds Tramps apšaubījis visas ANO efektivitāti, norādot, ka tas ir klubs, kurā cilvēki sanāk, lai sarunātos un labi pavadītu laiku.

Tramps arī paziņoja, ka plāno būtiski samazināt ASV lomu ANO.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl