Par interneta sensāciju kļuvis bezpajumtnieks, kurš spēlē latvietes apgleznotas klavieres

3 komentāri

Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) par interneta sensāciju kļuvis kāds bezpajumtnieks Donalds Goulds, kurš pārsteidzoši spēlē klavieres, kas novietotas uz ielas. Turklāt, izrādās, šai performancei ir tieša saistība ar Latviju.

Video, kurā kāds bezpajumtnieks ASV pilsētā Sarasotā spēlē klavieres, sākumā iekaroja sociālos tīklus, kur skatījumu skaits mērāms miljonos, bet pēc tam arī ASV medijus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, ka gleznojumu, kuri rotā klavieres, autore ir Viktorija Bulava, bijusī jūrmalniece, Latvijas Mākslas akadēmijas absolvente. Viktorija jau vairākus gadus dzīvo ASV. Viņas un vēl vairāku citu klavieru izstādīšana un apgleznošana ir mākslas projekts Sarasotā, Floridā. Taču par interneta sensāciju kļuvušais bezpajumtnieks apsēdies tieši pie bijušās jūrmalnieces apgleznotajām klavierēm.

Televīzijas kanālus, pat globālo CNN, interesējusi arī šā bezpajumtnieka pagātne. Atklājās, ka viņš ir dienējis ASV Bruņotajos spēkos, bijis apdāvināts mūziķis un spēlējis orķestrī. Taču pēc traģēdijas ģimenē, kad sieva izdarīja pašnāvību, viņa privātā dzīve sagriezās kājām gaisā.

Taču pievērsiet uzmanību klavieru noformējumam. Gleznojumu autore ir Viktorija Bulava. Bijusī jūrmalniece, Latvijas Mākslas akadēmijas absolvente jau vairākus gadus dzīvo ASV.

Ne tikai, šo bet vēl vairāku klavieru izstādīšana un apgleznošana ir mākslas projekts Sarasotā, Floridā. Un par interneta sensāciju kļuvušais bezpajumtnieks apsēdies tieši pie viņas apgleznotajām klavierēm.

Pati Viktorija Bulava tik slavena kā Donalds Goulds pagaidām nav kļuvusi. Klavieru stūrī gan, bez tālruņa vai adreses, ir redzams viņas vārds. Taču, ja kāds Viktoriju tiešām vēlēsies atrast, – viņš to izdarīs.

TOP komentāri

 • Viktorija Bulava
  +1 +1 0

  Viktorija Bulava

  Manas ir vienas no 7 makslinieku apstradatajam klavierem, kas izvietotas pa pilsetas centra rajonu dazadu biznesu prieksa dazadas vietas. Sis klavieres projekta bija vispopularakas un tika izvietotas uz pasas apmekletakas galvenas ielas Sarasotas centra pie populara restorana. Bezpajumtnieks vinas naca spelet, jo tur bija visvairak dzeramnaudas...
 • Juris Hudozitkins
  +1 +1 0

  Juris Hudozitkins

  Ilgi nebiju klausijies tik pasakainu klavieru spelelesanu. Pasakaini. Mani pat aizkustinaja

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl