ASV nerimst pret Trampa imigrācijas politiku vērstie protesti

Komentāri

Pret Donalda Trampa rīkojumu vērstie protesti izplatījušies arī ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm. Vakar vakarā Lielbritānijas un Skotijas ielās izgājuši vairāki simti tūkstoši cilvēku, kuri pauž nosodījumu Trampa imigrācijas aizliegumiem.

Protestētāji arī pauž asu kritiku premjerministrei Terēzai Mejai, kura, par spīti petīcijai, ko parakstījuši vairāk nekā pusotrs miljons britu, paziņojusi, ka uzaicinājums Trampam apmeklēt Apvienoti Karalisti – paliks spēkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šis ir brīdis, kad mums ir jāvaicā savai valdībai – kurā pusē jūs stāvat? Es šodien esmu šeit, ne tikai tāpēc, ka uzskatu, ka tas ko, dara Tramps, ir šausmīgi, bet arī tāpēc, ka vēlos, lai mana valdība beidz brāļoties, pieceļas un pasaka, ka viņš dara nepareizi,” pauž Lielbritānijas iedzīvotāja.

Protesti vēršas plašumā arī Amerikas Savienotajās Valstīs. Protestē nu jau teju visu štatu iedzīvotāji. Tiesa, Florida, kas izsenis zināma kā republikāņu un arī Trampa atbalstītāju štats – arī šoreiz viņa rīcībā neko sliktu nesaskata.

Floridas iedzīvotājs, Bils

Es uzskatu, ka šajā valstī jau tā notiek tik daudz apšaudes un spridzināšanas. Mums ir nepieciešama šo cilvēku filtrēšana. Šeit var palikt tikai tie, kuri atbilst mūsu valsts prasībām.

Floridas iedzīvotājs, Kevins

Kāpēc mums ir jāpieļauj tāda paša situācija ASV, kāda tā ir Tuvajos Austrumos? Mans viedoklis, ka mums vajadzētu aizliegt visus musulmaņus – viņu šeit jau ir par daudz!

Atgādinām, ka Trampa rīkojums pagājušajā nedēļas nogalē ir radījis nepatīkamus starpgadījumus lidostās ASV un citviet pasaulē. Pildot Trampa direktīvu, simtiem cilvēku, kas ieradušies ASV, ir aizturēti vai deportēti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl