ASV mudina Krieviju ātrāk īstenot Minskas pamiera vienošanos

Komentāri
ASV mudina Krieviju ātrāk īstenot Minskas pamiera vienošanos
FOTO: LETA

Maskavā šajās dienas ieradusies ASV valsts sekretāra vietniece Viktorija Nulende, lai ar Krievijas augstākajām amatpersonām pārrunātu, kā veicas ar miera nodrošināšanu Austrumukrainā.

ASV uzstāj, lai tā dēvētais Minskas pamiers, par ko puses vienojās jau vairāk nekā pirms gada, beidzot tiktu realizēts dzīvē. Tikai tad varēšot sākt runāt par iespējamo Rietumu sankciju atcelšanu pret Krieviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā, ka Minskas pamiera līguma noteikumi par Ukrainas konflikta izbeigšanu nav īstenoti, martā Rietumvalstis vēl uz pusgadu pagarināja noteiktās sankcijas pret Krieviju.

Kremlis, saprotams, cer uz to atcelšanu septembrī. Taču ASV valsts sekretāra vietniece Viktorija Nulende, šodien Maskavā aiz slēgtām durvīm tikās ar Kremļa augstākajām amatpersonām, vēlreiz uzsvērusi, ka tāpat vien sankcijas netiks atceltas. Vispirms Krievijai jāsāk pildīt Minskas vienošanās par pamieru Austrumukrainā.

Minskas vienošanos īstenot tā arī nav izdevies jau kopš 2015.gada sākuma. Lai arī militārie konflikti starp ukraiņiem un krievu kaujiniekiem nedaudz pieklusuši, ik pa laikam Donbasā notiek asiņainas cīņas. Rietumu attiecības Krieviju īpaši saasinājās pēc tās īstenotās Krimas aneksijas 2014. gadā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl