ASV likvidēs vairākas militārās bāzes Eiropā

Komentāri
ASV likvidēs vairākas militārās bāzes Eiropā
Foto: AFP/LETA

Amerikas Savienotās valstis (ASV) paziņojušas par ieceri slēgt 15 militārās bāzes Eiropā, galvenokārt Lielbritānijā un Portugālē.

Pentagons sacījis, ka tas ļaus ietaupīt apmēram 500 miljonus ASV dolāru gadā. Ietaupīto summu paredzēts izmantot jaunu projektu būvniecībai un infrastruktūras uzlabojumu īstenošanai, tai skaitā, Austrumeiropā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bāzu likvidēšana neietekmēšot ASV karavīru skaitu Eiropā.

Šobrīd ASV Eiropā izvietojušas vairāk nekā 60 tūkstošus vīru. Lielākā daļa no tiem atrodas Vācijā, Itālijā un Lielbritānijā.

Liela daļa no ASV militārajām bāzēm Eiropā palikušas kopš Aukstā kara laikiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl