Komentāri
ASV likumdevēji aicina Obamu apbruņot Ukrainu
FOTO: SCANPIX

Grupa ASV likumdevēju Pārstāvju palātas spīkera Džona Bēnera vadībā ceturtdien aicinājuši prezidentu Baraku Obamu nosūtīt Ukrainai ieročus.

“Mēs aicinām drīzumā apstiprināt papildu pasākumus, lai atbalstītu Ukrainas centienus aizstāvēt savu suverēno teritoriju, tostarp nododot Ukrainas armijai letālas aizsardzības ieroču sistēmas,” teikts kongresmeņu vēstulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumdevēji arī mudina nepaļauties vienīgi uz Eiropas valstu diplomātiskajiem centieniem, norādot, ka Obamam jāuzņemas “Eiropas vadība, stājoties pretī šim uzbrukumam starptautiskajai kārtībai, jo citādi mūsu ārpolitika kļūs par ķīlnieci Eiropas konsensa zemākajam kopsaucējam”.

Obamas administrācija pagaidām nav pieņēmusi lēmumu par iespējamo ieroču sūtīšanu uz Ukrainu, taču vairākas augstākās aizsardzības un drošības amatpersonas jau paudušas atbalstu šādai rīcībai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl