Komentāri
ASV lielākā dambja apdraudētajiem iedzīvotājiem ļauts atgriezies mājās
Foto: Scanpix

Varasiestādes mazinājušas trauksmes līmeni pārplūšanas draudu vajātajā Orovilas dambī, ASV Kalifornijas štata ziemeļos – iedzīvotāji drīkst atgriezties mājās.

Glābēji jau no svētdienas, kad situācija bija samilzusi līdz kritiskam līmenim, brīdināja, ka tuvākās dienas ir neparedzamas un dambis kuru katru mirkli var tikt pārrauts. Tomēr, piesaistot speciālistus un nacionālo gvardi, izdevies situāciju normalizēt un nolaist pie dambja esošā ezera ūdenslīmeni līdz pieņemamam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Evakuācijas pavēle mainīta uz evakuācijas brīdinājumu, un apkārtējie iedzīvotāji, kas atradās plūdu draudu zonā, drīkst doties mājup. Jau ziņojām, ka uz sabrukšanas robežas nonāca augstākais ASV dambis Orovilas pilsētas pievārtē, tādēļ teju divsimt tūkstošiem cilvēku tika dota pavēle evakuēties.

Foto

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl