Komentāri
ASV lielākā dambja apdraudētajiem iedzīvotājiem ļauts atgriezies mājās
Foto: Scanpix

Varasiestādes mazinājušas trauksmes līmeni pārplūšanas draudu vajātajā Orovilas dambī, ASV Kalifornijas štata ziemeļos – iedzīvotāji drīkst atgriezties mājās.

Glābēji jau no svētdienas, kad situācija bija samilzusi līdz kritiskam līmenim, brīdināja, ka tuvākās dienas ir neparedzamas un dambis kuru katru mirkli var tikt pārrauts. Tomēr, piesaistot speciālistus un nacionālo gvardi, izdevies situāciju normalizēt un nolaist pie dambja esošā ezera ūdenslīmeni līdz pieņemamam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Evakuācijas pavēle mainīta uz evakuācijas brīdinājumu, un apkārtējie iedzīvotāji, kas atradās plūdu draudu zonā, drīkst doties mājup. Jau ziņojām, ka uz sabrukšanas robežas nonāca augstākais ASV dambis Orovilas pilsētas pievārtē, tādēļ teju divsimt tūkstošiem cilvēku tika dota pavēle evakuēties.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl