Komentāri
ASV izstāšanās no klimata vienošanās nebūs momentāna, paziņojis Junkers
Foto: Scanpix

ASV iecere izstāties no Parīzes klimata vienošanās nebūs īstenojama uzreiz, tā pavēstījis Eiropas Komisijas prezidents.

Žans Klods Junkers norādījis, ka, ja ASV apstiprinās savu ieceri pamest vienošanos, izstāšanās process ritētu trīs līdz četrus gadus. Junkers paziņojis, ka centies ASV prezidentam Donaldam Trampam to paskaidrot, tomēr viņš neesot gribējis iedziļināties. Eiropas Komisijas prezidents arī brīdinājis, ka ASV lēmuma sekas būs izjūtamas visā pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja turpmāko stundu vai dienu laikā ASV prezidents paziņos, ka pamet Parīzes vienošanos, Eiropas pienākums ir pateikt – tas nav tik vienkārši. Nav runa tikai par Eiropas iedzīvotāju nākotni, bet gan par cilvēku nākotni visā pasaulē.

Tramps savā “Twitter” kontā pavēstījis, ka paziņos gala lēmumu par Parīzes klimata vienošanos. Aiz Ķīnas, ASV ir otrs lielākais CO2 emisiju avots pasaulē. Eksperti brīdina, ka Trampa lēmumam var būt katastrofālas sekas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl