Komentāri
ASV izstāšanās no klimata vienošanās nebūs momentāna, paziņojis Junkers
Foto: Scanpix

ASV iecere izstāties no Parīzes klimata vienošanās nebūs īstenojama uzreiz, tā pavēstījis Eiropas Komisijas prezidents.

Žans Klods Junkers norādījis, ka, ja ASV apstiprinās savu ieceri pamest vienošanos, izstāšanās process ritētu trīs līdz četrus gadus. Junkers paziņojis, ka centies ASV prezidentam Donaldam Trampam to paskaidrot, tomēr viņš neesot gribējis iedziļināties. Eiropas Komisijas prezidents arī brīdinājis, ka ASV lēmuma sekas būs izjūtamas visā pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja turpmāko stundu vai dienu laikā ASV prezidents paziņos, ka pamet Parīzes vienošanos, Eiropas pienākums ir pateikt – tas nav tik vienkārši. Nav runa tikai par Eiropas iedzīvotāju nākotni, bet gan par cilvēku nākotni visā pasaulē.

Tramps savā “Twitter” kontā pavēstījis, ka paziņos gala lēmumu par Parīzes klimata vienošanos. Aiz Ķīnas, ASV ir otrs lielākais CO2 emisiju avots pasaulē. Eksperti brīdina, ka Trampa lēmumam var būt katastrofālas sekas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl