ASV izraida 35 Krievijas diplomātus un nosaka jaunas sankcijas pret Krieviju

Komentāri
ASV izraida 35 Krievijas diplomātus un nosaka jaunas sankcijas pret Krieviju
FOTO: LETA

Gada nogalē jauni asumi ASV un Krievijas attiecībās. Atbildot uz Krievijas kiberuzbrukumiem ASV prezidenta vēlēšanu laikā, Maskavai noteiktas jaunas sankcijas.

Redzamākais ASV solis aizvadītās dienas laikā bija 35 Krievijas diplomātu iecelšana “persona non grata” kārtā jeb izraidīšana no Amerikas Savienotajām Valstīm. Vēl pēdējās nedēļas amatā esošais ASV galva Baraks Obama norāda, ka sankcijas ir atbilde Krievijas agresīvajai rīcībai. Tāpat dažādi ierobežojumi noteikti citām Krievijas institūcijām un uzņēmumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nevēlamajām personām dotas trīs diennaktis, lai pamestu ASV teritoriju. Obama arī brīdināja, ka tuvākajā laikā sankcijas var tikt paplašinātas.

Tikmēr Kremļa pārstāvji jau norādījuši, ka šīs ASV darbības nepaliks bez atbildes un Krievijas prettrieciens radīšot “manāmu diskomfortu”. Kremlis ar atbildi gan varētu nogaidīt līdz Baltā nama atslēgas 20. janvārī tiek nodotas Donaldam Trampam.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl