Komentāri
ASV izlūki ir pārliecināti par Krievijas kiberuzbrukumiem prezidenta vēlēšanām

Ar skaļiem paziņojumiem klajā nākusi ASV izlūkdienestu vadība. Jau nākamnedēļ gaidāms ziņojums par konkrētiem Krievijas kiberuzbrukumiem ASV prezidenta vēlēšanām.

Nacionālās izlūkošanas direktors Džeimss Klapers norāda, ka Kremlis licis manipulēt ar Demokrātu partijas e-pastiem un šādas Krievijas pavēles motīvi tikšot pavēstīti nākamnedēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: vēlēšanas ASV

“Krievija acīmredzami ieņēmusi arvien agresīvāku kursu ar saviem kiberuzbrukumiem, palielinot spiegošanu, datu zādzības un uzbrūkot svarīgām datu sistēmām,” viņš saka.

Pašlaik vēl tiek gatavots pilnais ziņojums par situāciju ASV kibertelpā un Krievijas radītajiem draudiem. Krievija noraida jebkādas apsūdzības. Līdzīgi uzskata arī jaunievēlētais prezidents Donalds Tramps. Vēl īsi pirms Vecgada vakara ASV izraidīja 35 Krievijas diplomātus par saistību ar iespējamu manipulēšanu ar novembra vēlēšanām.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl