Komentāri
ASV izlūki ir pārliecināti par Krievijas kiberuzbrukumiem prezidenta vēlēšanām

Ar skaļiem paziņojumiem klajā nākusi ASV izlūkdienestu vadība. Jau nākamnedēļ gaidāms ziņojums par konkrētiem Krievijas kiberuzbrukumiem ASV prezidenta vēlēšanām.

Nacionālās izlūkošanas direktors Džeimss Klapers norāda, ka Kremlis licis manipulēt ar Demokrātu partijas e-pastiem un šādas Krievijas pavēles motīvi tikšot pavēstīti nākamnedēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: vēlēšanas ASV

“Krievija acīmredzami ieņēmusi arvien agresīvāku kursu ar saviem kiberuzbrukumiem, palielinot spiegošanu, datu zādzības un uzbrūkot svarīgām datu sistēmām,” viņš saka.

Pašlaik vēl tiek gatavots pilnais ziņojums par situāciju ASV kibertelpā un Krievijas radītajiem draudiem. Krievija noraida jebkādas apsūdzības. Līdzīgi uzskata arī jaunievēlētais prezidents Donalds Tramps. Vēl īsi pirms Vecgada vakara ASV izraidīja 35 Krievijas diplomātus par saistību ar iespējamu manipulēšanu ar novembra vēlēšanām.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl