ASV izcēlies strīds par to, kurš nogalinājis bin Ladenu

Komentāri
ASV izcēlies strīds par to, kurš nogalinājis bin Ladenu
FOTO: SCANPIX

Trīs gadus pēc starptautiskās teroristu organizācijas Al Qaeda līdera Osama bin Ladena nāves ASV izcēlies strīds par to, kurš īsti nogalinājis pasaulē meklētāko teroristu.

Kā zināms, 2011. gadā Al Qaeda līderis tika nošauts savā slēptuvē Pakistānā. Viņa likvidēšanas misija tika uzticēta ASV desantnieku vienībai, taču tagad nav skaidrs, kurš no viņiem raidījis liktenīgo lodi.

Viens no specvienības locekļiem, Roberts O’Nīls laikrakstam Washington Post pavēstījis, ka tieši viņš nogalinājis bin Ladenu.

Tomēr pirms diviem gadiem izdotā grāmatā viņa kolēģis Mets Bisonets uzstāj, ka bin Ladenu nogalinājis kāds cits. Raidorganizācijai BBC viņš norādījis, ka “divi dažādi cilvēki stāsta divas dažādas versijas divu dažādu iemeslu dēļ”.

Lai gan Pentagona amatpersonas nav nedz apstiprinājušas, nedz noraidījušas šos apgalvojumus, visiem vienības locekļiem izsūtītas vēstules ar aicinājumu ievērot klusēšanas zvērestu un neizpaust operācijas detaļas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl