1 komentārs

Pamatīgs tracis izcēlies ASV Luiziānas štatā, kur no Abvilas pilsētas skolas vadības sanāksmes rokudzelzceļos izvesta angļu valodas skolotāja.

Viņa neesot bijusi mierā ar plānoto atalgojuma pieaugumu izglītības iestādes direktoram, kamēr skolotājiem algas neesot celtas jau 10 gadus.

Strauju popularitāti ASV šonedēļ izpelnījies video, kurā kārtības sargs apcietinājis un rokudzelžos no skolas eskortējis skolotāju, kura tagad jau kļuvusi par vietēja mēroga slavenību. Pēc dramatiskajiem notikumiem Abvilas, kā arī citu pilsētu iedzīvotāji apvienojušies skolotājas atbalsta akcijās.

Pati skolotāja no izbīļa atkopusies un uzsver, ka, neļaujot kritizēt plānoto atalgojuma pieaugumu skolas vadītājam, viņai liegtas Konstitūcijā garantētās tiesības uz vārda brīvību. Hargreiva uzskata, ka skolas direktoram Antonijam Fontanam jāatkāpjas no amata, bet policistu, kurš viņu arestēja, noteikti vajag apmācīt.

Skolas direktors Hargeivu gan salīdzina ar nepaklausīgu skolnieci. Skolas vadības biroju pat nācās slēgt, jo administrācija saņēmusi neskaitāmus nāves draudus no visas pasaules saistībā ar skandalozo video.

Skolotāju arodbiedrība par šo incidentu sākusi pārbaudi.

TOP komentāri

  • Russ Bearlover
    +4 +4 0

    Russ Bearlover

    Tā var būt tikai ASV. Latvijā učene sen būtu izmesta no darba ētikas, tikumības un lojalitātes dēļ. Vajag viņām atņemt vispār cilvēktiesības...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl