1 komentārs

Pamatīgs tracis izcēlies ASV Luiziānas štatā, kur no Abvilas pilsētas skolas vadības sanāksmes rokudzelzceļos izvesta angļu valodas skolotāja.

Viņa neesot bijusi mierā ar plānoto atalgojuma pieaugumu izglītības iestādes direktoram, kamēr skolotājiem algas neesot celtas jau 10 gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Strauju popularitāti ASV šonedēļ izpelnījies video, kurā kārtības sargs apcietinājis un rokudzelžos no skolas eskortējis skolotāju, kura tagad jau kļuvusi par vietēja mēroga slavenību. Pēc dramatiskajiem notikumiem Abvilas, kā arī citu pilsētu iedzīvotāji apvienojušies skolotājas atbalsta akcijās.

Pati skolotāja no izbīļa atkopusies un uzsver, ka, neļaujot kritizēt plānoto atalgojuma pieaugumu skolas vadītājam, viņai liegtas Konstitūcijā garantētās tiesības uz vārda brīvību. Hargreiva uzskata, ka skolas direktoram Antonijam Fontanam jāatkāpjas no amata, bet policistu, kurš viņu arestēja, noteikti vajag apmācīt.

Skolas direktors Hargeivu gan salīdzina ar nepaklausīgu skolnieci. Skolas vadības biroju pat nācās slēgt, jo administrācija saņēmusi neskaitāmus nāves draudus no visas pasaules saistībā ar skandalozo video.

Skolotāju arodbiedrība par šo incidentu sākusi pārbaudi.

TOP komentāri

  • Russ Bearlover
    +4 +4 0

    Russ Bearlover

    Tā var būt tikai ASV. Latvijā učene sen būtu izmesta no darba ētikas, tikumības un lojalitātes dēļ. Vajag viņām atņemt vispār cilvēktiesības...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl