ASV ir gatava izmantot militāru spēku pret Ziemeļkoreju, paziņo Tramps

Komentāri
ASV ir gatava izmantot militāru spēku pret Ziemeļkoreju, paziņo Tramps

ASV ir gatavas izmantot militāru spēku pret Ziemeļkoreju, un šāds scenārijs radīs ļoti nopietnas sekas komunistiskajai valstij, pavēstījis ASV prezidents Donalds Tramps.

Baltā nama saimnieks norādījis, ka viena iespēja, kā reaģēt uz Ziemeļkorejas ārlietu ministra paziņoto, ka Tramps Phenjanai pieteicis karu, ir militārs risinājums. Viņš gan norādījis, ka šāds solis nav vēlams, tomēr ASV ir gatavas to spert vajadzības gadījumā. Tramps arī asi nosodījis Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna izteikumus, dēvējot tos par centieniem ASV provocēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Donalds Tramps
ASV prezidents

Viņš uzvedas ļoti slikti. Viņš saka tādas lietas, kuras nekad, NEKAD nevajadzētu teikt – un mēs atbildam. Bet tā ir tikai atbilde. Tas nav neatkarīgs paziņojums.

Tramps uzsvēris, ka situācija šobrīd ir tik nokaitēta, jo Ziemeļkorejas jautājums ir ignorēts iepriekšējo ASV prezidentu administrāciju laikā. Baltā nama saimnieks gan paudis pārliecību, ka tieši viņš būs tas, kurš ”šo nekārtību sakārtos”.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl