ASV iedzīvotājus pārsteidz gleznainas ledus alas

Komentāri
ASV iedzīvotājus pārsteidz gleznainas ledus alas
FOTO: SCANPIX

Kad aizsalst upes un ezeri, uz tiem mēdz pulcēties zemledus makšķernieki. Tikmēr, pieturoties aukstam laikam, Viskonsinas štatā, ASV, uz aizsalušā Augšezera pulcējas simtiem tūristu, lai aplūkotu retu dabas fenomenu – ledus alas.

Simtiem amerikāņu pagājušajās brīvdienās devās uz Augšezeru Viskonsinas ziemeļrietumos. Turpinoties aukstumam, ezers beidzot ir aizsalis, un dabas mīļotājiem ir iespēja piekļūt gleznainajām alām. Ja vasarā šeit var nokļūt tikai ar laivām, tad ziemā tikai ar kājām, ja ezers ir aizsalis. Vasarā šeit var apbrīnot smilšu sanesumus, ziemā lāsteku un prāvāku ledus gabalu radīto skaistumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā pastāvīgs sals šoziem ir iestājies tikai pēdējās nedēļās, tad ezers pilnībā ir aizsalis tikai tagad. Laikapstākļu radīto iespēju steidz izmantot gan vietējie iedzīvotāji, gan tūristi no kaimiņu štatiem, jo nav zināms, cik ilgi ledus uz ezera būs vēl drošs.

Pēc ilgu gadu pārtraukuma Augšezers aizsala un pāris nedēļām pērn. Saskaņā ar vietējo amatpersonu aplēsēm ledus alas apmeklēja vairāk nekā 138 tūkstoši cilvēku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl