ASV gaisa spēki veic lidojumu gar Ziemeļkoreju

1 komentārs

ASV gaisa spēku bumbvedēji un iznīcinātāji veikuši pārlidojumu gar Ziemeļkorejas piekrasti, kas, pēc Pentagona teiktā, ir skaidrs signāls komunistiskās valsts vadībai.

ASV norāda, ka tas ir mēģinājums demonstrēt, kādas militāras opcijas ir prezidenta Donalda Trampa rīcībā.

Tik tuvu Ziemeļkorejai ASV gaisa spēku lidmašīnas šajā gadsimtā vēl nebija pietuvojušās. Pentagona pārstāvji norāda, ka šis pārlidojums akcentē nopietnību, ar kādu Vašingtona uztver Ziemeļkorejas bezatbildīgo uzvedību. Ziemeļkoreja šogad ir veikusi virkni raķešu izmēģinājumu, attīstot savu militāro programmu, kuras nolūks ir pilnveidot spējas trāpīt ASV ar kodolraķeti.

ASV gaisa spēku aktivitātes seko saasinātai retorikai starp Vašingtonu un Phenjanu, Donaldam Trampam un Kimam Čenunam apmainoties ar apvainojumiem. Tramps piektdien nosauca Ziemeļkorejas līderi par ”prātā jukušo”, dienu pēc tam kad Kims viņu nodēvēja par ”psihiski neveselu”.

TOP komentāri

  • Slikti
    0 0 0

    Slikti

    Ka ASV tikai pārlidoja Pelemņa diktatoriskā režīma "katla" robežu tuvumā. Vajadzēja arī kādu bumbu nosviest. Varbūt, tas idiņš naktu pie saprāta. Kaut gan, nē. Ja bumbot tad bumbot, to viduslaiku - komunistu perēkli. Uz visu klapi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl