ASV finanšu ministrs iesaka Tūnbergai pastudēt ekonomiku un pēc tam dot padomus

ASV finanšu ministrs Stīvs Mnučins ceturtdien Pasaules Ekonomikas forumā Davosā ieteicis zviedru pusaugu vides aktīvistei Grētai Tūnbergai vispirms pamācīties ekonomiku un pēc tam dot padomus.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Dace

  Dace

  Tas viss ir saistits ar elejtromobilu pirksanu un elektribas izmantosanu,tadel cel tadu breku,lai atrak cilveki attiektos no dizela un benzina masinam.
 • jaaa

  jaaa

  Vinai,nu tai hiper aktivajai sicei tik tada uzmaniba,par daudz saskatijusies bernu bojevikus! Butu labak skatijusies bernu pasakas,ka antinien put stabuliti,pratin izveidojies un nac tak beidzot majas,skolu!
 • Haralds Meika

  Haralds Meika

  Mēs nedomājam globāli, kamēr nebūs upuri ne tikai nabago. Savu ērtību labad (lietot pep pudeles un pārējos iesaiņojumus ,utt bruņojums neekonomika) ,dzīvojam šodienai un rītdienai, bet ne parītdienai) vēl ilgi nespēsim saprast notiekošo!
  • andis

   andis

   To, ka mums šajās jomās ir pilnas P ar ķīmiskajiem s..iem daudzi zin jau sen, tikai neviens nevar jau pateikt ko tad darīt. Meičas pagaidām te neko nerisina, tikai par attiecīgu samaksu taisa trobeli.
   Ar dabu nevajag taisīt karu, uzvaras nebūs. Tur notiks viss kā paši gribēsim.
 • ZANE
 • Dexv

  Dexv

  Es domāju ka Latvijā ir stulbākie, bet izrādās ka zviedriem ir vēl trakāk.
 • Pecis

  Pecis

  Lielai dalai pasaules sabiedribai butu laiks aiziet pie arsta! Nu tie populisma murgi nav uztverami nopietni,visa ta cuciba izklausas pec parastas sizofrenijas jau videja stadija!
 • andis

  andis

  Vēlētos dzirdēt tās uzrunas un referātus ko tad īsti darīt. Te nevajag taisīt tikai karu starp ES un Trampu izmantojot vienu mazu meiču. Meiča izšauj vienu teikumu: "Ir šausmīgas klimata problēmas, nekas netiek darīts" un tagad divi kontinenti var gāzt viens otram par pasaules likvidēšanu mēģinot no sevis atvilkt nekā nedarīšanu.
  Kurš un cik tās meičas vecākiem (šaubos vai Viņa pati saprot kas ar Viņu notiek. Viņai ir tikai jāizdara tas ko liek Viņas vecāki) samaksāja par šito klaunādi???
 • Svešinieks

  Svešinieks

  Vai tas , ja noņems cigaretes no letes un paslēps tās Zem letes , kā padojumu laikos , cilvēki mazāk smēķēs ? Vai tirgojot alkoholu no sētas puses , mazāk dzers šņabi ? Vai kādam ir statistika par narkotiku apriti un no tām miruso cilvēku skaitu Pasaulē ?! Bet tak cīnās , lai vēl kaut ko klāt legalizētu ! Par maz bēdu ?! Pasaules valstis ir saražojušas tādu daudzumu Kodolieroču , ka es pat nezinu , kā to saprotami attēlot , jo tas ir jādara zinātniekiem . Pasaules ūdeņi ir piesārņoti ar Atkritumu slāņiem , kuri neattīrīsies pat 10 000 gadu laikā !!! Mēs runājam par zaļo dzīves veidu , bet preces tiek ražotas jau ar programmētu lietošanas laiku , lai mēs tās pirktu no jauna !!! Baltijas jūrā pēc Otra pasaules kara esot izgāzti ķīmiskie un cita veida ieroču arsenāli !!! Kāds var pateikt , kad šī problēma sāks aktivizēties ?! Šodienas nesaskaņu pārpildīta pasaulē valstis būvē Atomelektrostacijas un vai ir kāds Garants par so objektu Drošību ?! Tuvos Austrumos makslīgi izraisīti konflikti , bet Visas Pasaules intelektuālais potencials neko vairak nespēja izdomāt , kā tās apšaubamās darbības , kas visiem ir zināmas ! Ar Bosniju ir par maz ? Runājam par ekoloģiju , bet tūkstošiem tonnu sāls izberam uz ielām ! Izcērtam savus mežus , lai kāds paliktu bagāts . Tie , kuri pērk musu mežu produkciju - Savus mežus neiznīcina , jo viniem tie ir vajadzīgi šodien , nevis pēc 50 Gadiem , kad varbūt izaugs tas , kas varbūt izcirsto koku vietā iestādīts ! Pārtika tiek piesātināta ar Palmu eļļas komponentēm un Neviens pret to neiebilst , bet ta ir viela , kura izdalās no cilvēka organisma tikai pie 40 grādu temperatūras . Pareizāk sakot ta paliek šķidrākā konsistencē , bet , vai tā izdalās no cilvēka organisma , par to ir jājautā zinātniekiem . Tās ir tikai dažas pārdomas par to , kā ir pie mums un Pasaulē . Par to kas notiek Lielvalstīs ar ierobežotu pieeju ekologijas un citu jomu kontrolei , mēs varam tikai iedomāties .
 • juris

  juris

  Kad tas bērns būs ieguvis izglītību,tad varēs runāt,bet tie tirliņi ,kas viņu finansē un ar viņas muti runā varētu stādīties priekšā?????

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!