Komentāri
ASV desantnieki pēc Porošenko lūguma apmāca Ukrainas karavīrus kaujām valsts austrumos
FOTO: SCANPIX

Ukrainā jau otro dienu turpinās karavīru mācības, ko vada ASV desantnieki. Ukrainas prezidents to nosaucis par vienu no svarīgākajām Vašingtonas un Kijevas solidaritātes izpausmēm. Mācības iet kopsolī ar Porošenko plānu Ukrainā uzbūvēt jaunu armiju.

Amerikāņu desantnieki Ukrainā ieradās jau pagājušajā nedēļā, bet vietējo karavīru apmācību viņi uzsākuši vien tagad. Ceremonija par godu misijas sākumam norisinājās pie Polijas robežas, Ļvovas apgabalā, un tajā savu neslēpto sajūsmu par sabiedroto atsaucību klātienē pauda arī prezidents Porošenko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

300 amerikāņu desantnieki apmācīs trīskārt lielākus Ukrainas Nacionālās gvardes spēkus. Tie ir karavīri, kuri tiek sūtīti kaujās valsts austrumos. Tur, pretēji Minskas pamieram, sadursmes joprojām turpinās.

Iepriekš Vašingtona apsvēra Ukrainai piegādāt ieročus, taču tā vietā nolemts ukraiņus apmācīt, kā labāk apieties ar tiem, kas viņiem jau ir pieejami. ASV tā saucamajai neletālajai palīdzībai atvēlējusi 75 miljonus dolāru.

Savus padomdevējus Ukrainai norīkojušas arī Lielbritānija un Kanāda.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl