Komentāri
ASV apsver klēpjdatoru aizliegumu avioreisos no Eiropas
Foto: Scanpix

Amerikas Savienotās Valstis neatkāpjas no iespējas aizliegt ienest lidmašīnās portatīvos datorus un citas lielas elektroniskas ierīces pasažieriem reisos no Eiropas.

ASV iekšzemes drošības ministrs Džons Kelijs Eiropas Savienības amatpersonām paziņojis, ka joprojām tiek apsvērta iespēja paplašināt aizliegumu, kas attiecināts uz reisiem no vairākām Tuvo Austrumu valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka ASV martā paziņoja, ka aizliedz pārvadāt lielas elektroniskās ierīces rokas bagāžā tiešajos reisos no desmit lidostām Turcijā, Libānā, Jordānijā, Ēģiptē, Kuveitā, Saūda Arābijā, Katarā un Marokā.

Foto

ASV norāda, ka ieviesīs jebkurus un visus pasākumus, kas nepieciešami, lai panāktu drošību komerclidojumos uz Amerikas Savienotajām Valstīm, tostarp aizliegs lielas elektroniskās ierīces pasažieru salonā, ja tas būs nepieciešams.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl