ASV apsver klēpjdatoru aizliegumu avioreisos no Eiropas

Komentāri
ASV apsver klēpjdatoru aizliegumu avioreisos no Eiropas
Foto: Scanpix

Amerikas Savienotās Valstis neatkāpjas no iespējas aizliegt ienest lidmašīnās portatīvos datorus un citas lielas elektroniskas ierīces pasažieriem reisos no Eiropas.

ASV iekšzemes drošības ministrs Džons Kelijs Eiropas Savienības amatpersonām paziņojis, ka joprojām tiek apsvērta iespēja paplašināt aizliegumu, kas attiecināts uz reisiem no vairākām Tuvo Austrumu valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka ASV martā paziņoja, ka aizliedz pārvadāt lielas elektroniskās ierīces rokas bagāžā tiešajos reisos no desmit lidostām Turcijā, Libānā, Jordānijā, Ēģiptē, Kuveitā, Saūda Arābijā, Katarā un Marokā.

Foto

ASV norāda, ka ieviesīs jebkurus un visus pasākumus, kas nepieciešami, lai panāktu drošību komerclidojumos uz Amerikas Savienotajām Valstīm, tostarp aizliegs lielas elektroniskās ierīces pasažieru salonā, ja tas būs nepieciešams.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl