Komentāri
Asinspirts Turcijas galvaspilsētā! Bojāgājušo skaits sasniedz 95 cilvēkus
Foto: AFP / LETA

Turcijas galvaspilsētā Ankarā vakar nogranduši divi sprādzieni, kuros dzīvību zaudējuši 95 cilvēki, bet vēl vismaz nepilni 300  guvuši ievainojumus, paziņojusi Turcijas Iekšlietu ministrija.

Uzbrukums noticis vietā, kur bija paredzēts miera gājiens, kas veltīts, lai protestētu pret valdības konfliktu ar kurdiem. Gājienu, kuram tika dots nosaukums Mieram un demokrātijai, organizēja vairākas kreiso organizācijas un parlamentā pārstāvētā Tautas demokrātiskā partija, kas ir lielākā kurdu partija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sprādzieni nogranda ap plkst. 10.00 rītā ar dažu sekunžu intervālu. Tobrīd notikuma vietā bija sākuši pulcēties cilvēki, lai piedalītos gājienā. Tiek pieļauts, ka sprādzienus organizējuši teroristi pašnāvnieki, kaut arī pasākuma vietā tobrīd atradās ievērojams daudzums policistu, kas pārbaudīja cilvēkus.

Brīdinām, ka fotoattēlos ir redzami nepatīkami skati:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl