1 komentārs
Asiņainais terorakts nav ietekmējis dzīvi Stambulā! Tā aizvien ir tūristu iecienīta
FOTO: LETA

Pēc asiņainā sprādziena Stambulā Turcija aizdomās par saistību ar Islāma valsti aizturējusi 68 cilvēkus, tostarp trīs Krievijas pilsoņus. Netiek gan precizēts, vai šie cilvēki tiek apsūdzēti vakardienas terora akta pastrādāšanā. Tikmēr Stambulā, eksplozijas vietā, dzīve nav apstājusies un tā aizvien ir tūristu iecienīta.

Trīs Krievijas pilsoņu aizturēšana notika Vidusjūras piekrastes pilsētā Antaljā. Turcijas policija konfiscējusi dokumentus un kompaktdiskus, pamatojoties uz aizdomām par apsūdzēto personu saistību ar džihādistu grupējumu Islāma valsts. Krievija aizturēšanas faktu apstiprinājusi, bet neesot zināmi šo pilsoņu vārdi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turcijas puse pagaidām neprecizē, vai Krievijas pilsoņi turēti aizdomās par vakardienas sprādzienu Stambulā. Atgādināsim, ka otrdien pilsētas vēsturiskajā centrā, tūristu iecienītajā Sultanahmetas laukumā, uzspridzinājās Sīrijas pilsonis, nogalinot 10, bet ievainojot 15 cilvēkus. Vairums nogalināto ir ārzemnieki. Notikušais Stambulas viesus gan nav izbiedējis.

Terora aktā tiek vainota Islāma valsts, un aizdomās par saistību ar šo džihādistu grupējumu aizvadītajā dienā visā Turcijā aizturēti 68 cilvēki.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl