3 komentāri
Ārlietu ministrija izplata svarīgu informāciju tiem, kuri šobrīd atrodas Stokholmā
Foto: AFP / LETA

Piektdienas pēcpusdienā Stokholmas galvenajā gājēju ielā cilvēku pūlī iebraukusi kravas automašīna. Tiek ziņots par ievainotajiem un bojā gājušajiem. Ārlietu ministrija izplatījusi informāciju iedzīvotājiem, kuri šobrīd atrodas Stokholmā.

Ārlietu ministrijas rīcībā pašreiz nav informācijas par incidentā cietušiem Latvijas valstspiederīgajiem. Konsulārajā reģistrā reģistrējušies Latvijas valstspiederīgie ir apzināti un atrodas drošībā.

Ja esat Stokholmā un jums nepieciešama konsulārā palīdzība, lūgums zvanīt Latvijas vēstniecībai Zviedrijā pa tālruni: + 46 8 7006301 vai uz Konsulārā departamenta tālruni ārkārtas situācijām Rīgā: +371 26 33 77 11, vai rakstīt e-pastu uz palidziba@mfa.gov.lv.

Ja atrodaties Stokholmā, Ārlietu ministrija aicina paziņot tuviniekiem, ka atrodaties drošībā, izmantojot īsziņas, e-pastu vai sociālos tīklus.

Ārlietu ministrija aicina ceļotājus no Latvijas, kuri atrodas vai tuvākajā laikā plāno doties uz Stokholmu, sekot līdzi aktuālajai informācijai Latvijas un Zviedrijas plašsaziņas līdzekļos par drošības situāciju Stokholmā un iespējamiem pārvietošanās ierobežojumiem.

Foto

TOP komentāri

  • Ald
  • jā
  • skaidra
    0 0 0

    skaidra

    Kā var gājēju ielā iebraukt kravas mašīna? Gājēju ielas sākumu un beigas vajadzētu norobežot ar kādiem dekoratīviem elementiem , kaut lielas puķuvāzes nolikt kā zīmi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl