Komentāri
Argentīnā atrasta Romā nozagta 18. gadsimta grāmata
Ilustratīvs foto: Jose Antonio Cotallo López /Flickr

Kādā Argentīnas grāmatnīcā atrasts 18. gadsimta sējums, kas pagājušogad tika nozagts no privātas kolekcijas Romā.

1748. gada grāmatā stāstīts par Svētā Pētera bazilikas kupola vēsturi un atjaunošanu. Grāmatas pilnais nosaukums ir Memorie Istoriche Della Gran Cupola Del Tempio Vaticano, E De’ Danni Di Essa, E De’ Restoramenti Loro Divisi In Libri Cinque. Alla Santita Di Nostro Signore Papa Benedetto XIV (Vēsturiskas atmiņas par Vatikāna tempļa diženo kupolu, tā bojājumiem un atjaunošanu piecās grāmatās Viņa Svētībai pāvestam Benediktam XIV). To sarakstījis arhitektūras eksperts Džovanni Poleni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc zādzības tā tika piedāvāta internetā par 3500 ASV dolāriem (3250 eiro). Policija atrada to Buenosairesas grāmatnīcā un konfiscēja vēsturisko sējumu.

Tas bija starp 120 antīkām grāmatām, kas tika nozagtas pagājušogad. Grāmatu kopējā vērtība pārsniedza vienu miljonu eiro.

Sējums nonāks Interpola glabāšanā, kamēr Itālijas valdība pieņems dokumentus par tā atdošanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl