Arestēts Mariupoles apšaudes uguns koriģētājs

Komentāri
Arestēts Mariupoles apšaudes uguns koriģētājs
Foto: LETA

Ukrainas valdības spēki vēl sestdien arestējuši Mariupoles apšaudes uguns koriģētāju, un viņš šobrīd sniedz liecības, svētdien paziņoja Ukrainas prezidents Petro Porošenko. Plašāka sabiedrība ar arestanta sniegtajām liecībām tiks iepazīstināta pirmdien.

“Rīt no rīta mēs publiskosim uguns koriģētāja pierādījumus, kurš strādāja, lai raķetes precīzi trāpītu dzīvojamo namu kvartālos. Lai katrs redzētu to spēku noziegumus, kas tos ir pastrādājuši,” norādīja Porošenko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uguns koriģētāju arestējuši Ukrainas Drošības dienesta darbinieki, sacīja prezidents. Viņš atzina, ka neredz alternatīvas Minskas pamiera līgumiem un, ka kauju apturēšana valsts austrumos ir Ukrainas varasiestāžu galvenā prioritāte. “Ukraina ir pārliecināta mierīga atrisinājuma piekritēja,” sacīja prezidents.

Atbilstoši Minskas līgumiem teritorijā, no kuras sestdien tika apšaudīta Mariupole, nedrīkstēja atrasties smagais bruņojums, viņš uzsvēra.

”Ukrainas artilērija likvidējusi četras iekārtas Grad, no kurām apšaudīta Mariupole,” sacīja Porošenko.

Mariupoles apšaudē ar reaktīvajām mīnmetēju iekārtām Grad, ko sestdien veica Krievijas finansētās un apbruņotās teroristu bandas, tika nogalināti 30 cilvēki, bet vairāk nekā 90 – ievainoti.

Teroristu šāviņi sestdien Mariupolē trāpīja 53 daudzstāvu namiem, 14 privātmājām, četrām skolām un trim bērnudārziem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl