Komentāri
Arestē vīrieti, kurš draudēja uzspridzināties pie Lietuvas prezidenta pils
Foto: Keith Allison/Flickr

Viļņas tiesa apmierinājusi prokurora lūgumu uz trim mēnešiem arestēt vīrieti, kurš trešdienas pievakarē tika aizturēts par draudiem uzspridzināties pie Lietuvas prezidenta pils.

Piektdienas rītā 33 gadus vecais Viļņas iedzīvotājs tika nogādāts tiesā, kur viņam piešķīra valsts advokātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētais vīrietis ir psihiski nelīdzsvarots, uzsver amatpersonas. Tāpat tiek akcentēts, ka notikušais nekādā veidā nav saistīts nedz ar konkrētiem politiķiem, nedz ar politisko situāciju Lietuvā vai pasaulē. Aizturētais jau vairākkārt ārstējies, un viņam noteikts regulāri lietot medikamentus.

Vīrieša rīcības iemesli policijai vēl joprojām nav skaidri. Zināms, ka aizturētais šobrīd ir bez darba un šķīries, bet agrāk viņš ir strādājis par taksometra šoferi.

Kā ziņojām iepriekš, Lietuvas operatīvajiem dienestiem trešdienas vakarā pēc vairāk nekā divu stundu ilgas spriedzes Viļņas centrā izdevās aizturēt aptuveni 40 gadus vecu vīrieti, kas draudēja uzspridzināties pie prezidenta pils.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl