Komentāri
Ar steigu jāevakuē cilvēki no Tjaņdziņas eksplozijas apkārtnes, uzskata Greenpeace
Foto: AFP / LETA

Vides aizstāvju organizācija Greenpeace mudinājusi Ķīnu evakuēt cilvēkus plašākā teritorijā ap noliktavu zonu Tjaņdziņas pilsētā, kur pagājušajā nedēļā nogranda vairāki sprādzieni.

Šobrīd cilvēki evakuēti trīs kilometru rādiusā, taču Greenpeace iesaka to palielināt līdz pieciem kilometriem. Vides aizstāvji bažījas par lielu ķīmisko piesārņojumu un uzskata, ka nodarītais postījums videi varētu būt daudz plašāks, nekā šobrīd Ķīnas valdība atzīst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs joprojām nezinām, kādi bīstamie materiāli noplūda un eksplodēja un kā šīs ķimikālijas reaģē viena ar otru,” saka Greenpeace pārstāvis Ēriks Lu.

Postošā sprādziena sekas:

Saskaņā ar jaunāko informāciju bojāgājušo skaits noliktavas eksplozijā Tjaņdzjiņā ir sasniedzis 112 cilvēku. Šobrīd bažas rada vēji, kas aizpūš toksisko piesārņojumu arvien tālāk, kā arī lietusgāžu tuvošanās. Lietus ķimikālijas var ieskalot augsnē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl