Komentāri
Ar steigu jāevakuē cilvēki no Tjaņdziņas eksplozijas apkārtnes, uzskata Greenpeace
Foto: AFP / LETA

Vides aizstāvju organizācija Greenpeace mudinājusi Ķīnu evakuēt cilvēkus plašākā teritorijā ap noliktavu zonu Tjaņdziņas pilsētā, kur pagājušajā nedēļā nogranda vairāki sprādzieni.

Šobrīd cilvēki evakuēti trīs kilometru rādiusā, taču Greenpeace iesaka to palielināt līdz pieciem kilometriem. Vides aizstāvji bažījas par lielu ķīmisko piesārņojumu un uzskata, ka nodarītais postījums videi varētu būt daudz plašāks, nekā šobrīd Ķīnas valdība atzīst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs joprojām nezinām, kādi bīstamie materiāli noplūda un eksplodēja un kā šīs ķimikālijas reaģē viena ar otru,” saka Greenpeace pārstāvis Ēriks Lu.

Postošā sprādziena sekas:

Saskaņā ar jaunāko informāciju bojāgājušo skaits noliktavas eksplozijā Tjaņdzjiņā ir sasniedzis 112 cilvēku. Šobrīd bažas rada vēji, kas aizpūš toksisko piesārņojumu arvien tālāk, kā arī lietusgāžu tuvošanās. Lietus ķimikālijas var ieskalot augsnē.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl